Privātuma politika

Kas mēs esam
Mūsu vietnes adrese ir: https://www.tylo.lv.

Kad apmeklētāji atstāj komentārus vietnē, mēs apkopojam datus, kas parādīti komentāru formā, kā arī apmeklētāja IP adresi un pārlūka lietotāja aģenta virkni, lai palīdzētu atklāt surogātpastu.

Anavatizētu virkni, kas ģenerēta no jūsu e-pasta adreses (“hash”), var piegādāt Gravatar dienestam, lai noteiktu, vai jūs to izmantojat. Gravatar konfidencialitātes politika ir pieejama šeit: https://automattic.com/privacy/. Pēc komentāra apstiprināšanas jūsu profila attēls būs publiski redzams jūsu komentāra kontekstā.

Multivides faili
ja esat reģistrēts lietotājs un augšupielādējat fotoattēlus vietnē, iespējams, jāizvairās augšupielādēt attēlus ar EXIF ​​metadatiem, jo ​​tajos var būt iekļauta jūsu GPS atrašanās vieta. Apmeklētāji var iegūt šo informāciju, lejupielādējot attēlus no vietnes.

Sīkdatnes
ja atstājat komentāru mūsu vietnē, varat iespējot sīkfailus, lai saglabātu jūsu vārdu, e-pasta adresi un vietni. Tas tiek darīts jūsu ērtībai, lai atkārtoti komentējot vairs neaizpildītu datus. Šīs sīkdatnes tiek glabātas vienu gadu.

Ja vietnē jums ir konts un jūs tajā piesakāties, mēs iestatīsim pagaidu sīkfailu, lai noteiktu, vai jūsu pārlūkprogramma atbalsta sīkdatnes, sīkdatne nesatur nekādu personisku informāciju un tiek dzēsta, aizverot pārlūkprogrammu.

Kad jūs piesakāties savā kontā, mēs arī iestatām vairākus sīkfailus ar pieteikšanās informāciju un ekrāna iestatījumiem. Pieteikšanās sīkdatnes tiek glabātas divas dienas, sīkdatnes ar ekrāna iestatījumiem – gadu. Ja izvēlaties opciju “Atcerēties mani”, jūsu pieteikšanās informācija tiks saglabāta divas nedēļas. Izrakstoties no sava konta, pieteikšanās sīkfaili tiks izdzēsti.

Rediģējot vai publicējot rakstu pārlūkprogrammā, tiks saglabāts papildu sīkfails, tas nesatur personas datus un satur tikai rediģētā ieraksta ID, derīguma termiņš beidzas 1 dienas laikā.

Iegultais saturs no citām vietnēm
Šīs vietnes rakstos var būt iegults saturs (piemēram, videoklipi, attēli, raksti utt.), Šāds saturs rīkojas tāpat kā tad, ja apmeklētājs būtu apmeklējis citu vietni.

Šīs vietnes var apkopot datus par jums, izmantot sīkfailus, ieviest papildu trešo pušu izsekošanu un izsekot jūsu mijiedarbībai ar iegulto saturu, ieskaitot mijiedarbības izsekošanu, ja jums ir konts un esat pieteicies šajā vietnē.

Ar ko mēs kopīgojam jūsu datus
ja pieprasīsit paroles atiestatīšanu, atiestatīšanas e-pastā tiks norādīts jūsu IP.

Cik ilgi mēs glabājam jūsu datus
ja atstājat komentāru, pats komentārs un tā metadati tiek saglabāti uz nenoteiktu laiku. Tas tiek darīts, lai automātiski atklātu un apstiprinātu papildu komentārus, nevis ievietotu tos apstiprināšanas rindā.

Lietotājiem, kuri reģistrējas mūsu vietnē, mēs glabājam personisko informāciju, ko viņi norāda savā profilā. Visi lietotāji jebkurā laikā var redzēt, rediģēt vai dzēst savu profila informāciju (izņemot lietotājvārdu). Vietnes administrācija var arī redzēt un mainīt šo informāciju.

Kādas ir jūsu tiesības uz jūsu datiem
ja vietnē jums ir konts vai ja esat atstājis komentārus, varat pieprasīt eksportēt failu par jūsu saglabātajiem personas datiem, ieskaitot jūsu sniegtos datus. Jūs varat arī pieprasīt šo datu dzēšanu, tajā nav iekļauti dati, kas mums ir jāuzglabā administratīvos, juridiskos vai drošības nolūkos.

Kur mēs nosūtām jūsu datus
lietotāju komentārus var pārbaudīt automatizēts surogātpasta noteikšanas dienests.